تبدیل پایان نامه به کتاب 10

تبدیل پایان نامه به کتاب

اخذ مجوز چاپ کتاب, اخذ مجوز کتاب, اخذ مجوز کتاب ارزان, استخراج کتاب, استخراج کتاب از پايان نامه, استخراج و چاپ کتاب, پخت غذا و دسر با کربوهیدرات پایین, تبديل پايان نامه به کتاب,تبدیل پایان نامه به کتاب, تبدیل پروژه به کتاب, تبدیل تز به کتاب, چاپ ارزان کتاب, چاپ دیجیتال کتاب, چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ محدود, چاپ سریع کتاب, چاپ کتاب انگلیسی, چاپ کتاب دانشگاهی,چاپ کتاب دیجیتال, چاپ کتاب رمان, چاپ کتاب سریع, چاپ کتاب شعر, چاپ کتاب فوری, چاپ کتاب کودک, خبر دکترا, خبر های دکتری, خدمات چاپ کتاب, دریافت شابک, دریافت فیپا, دریافت مجوز کتاب,قیمت چاپ کتاب, مراحل چاپ کتاب, هزینه چاپ کتاب شعر, هزینه های چاپ کتاب, هزینه ی چاپ کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

مزایای تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب، در کنار افزایش سطح علمی کشور و به جریان انداختن ذخایر تحقیقاتی و علمی، امتیاز ویژه‌ای در تقویت رزومه فردی و تحصیلی شما دارد. اگرچه آمار دقیقی از تاثیر تالیف کتاب در مصاحبه‌های علمی موجود نیست، اما بسیاری از دانشجویان داوطلب به تحصیل در دوره دکتری، تالیف حداقل یک کتاب در حوزه تخصصی خود را برگ برنده‌ای در آزمون مصاحبه‌ی دکتری دانسته‌اند.
از سوی دیگر بسیاری از اساتید دانشگاه نیز با استفاده از امتیاز تالیف کتاب، درصدد تقویت رزومه خود هستند تا مرتبه علمی خود را افزایش دهند.
بد نیست بدانید بر خلاف تبلیغات گسترده مؤسسات دست اندر کار، تبدیل پایان نامه به کتاب مراحل کاملا ساده‌ای دارد و متقاضیان می توانند با کمی تغییرات در پایان‌نامه خود، آن را به صورت کتاب به چاپ برسانند.

گام اول پیش از هر چیز لازم است تا نامی متناسب با موضوع کتاب انتخاب کنید و عینا نام پایان نامه را برای کتاب به کار نبرید.

گام دوم در این مرحله باید تیترها، عناوین فصول و… که در پایان نامه به کار برده‌اید را به طور کامل تغییر دهید و از عبارات مشابه استفاده کنید. در این مرحله ویراستاران نشر ندای کارآفرین می‌توانند به خوبی شما را راهنمایی کنند.

گام سوم در این مرحله باید یک منبع دیگر به منابع ذکر شده در انتهای پایان نامه سابق یا کتاب فعلی اضافه کنید و آن عنوان پایان نامه خودتان است!

گام چهارم بخش‌هایی همچون اهداف، فرضیات، بیان مسئله و… مختص پایان نامه هستند و لزومی نیست که در کتاب خود از آن‌ها استفاده کنید؛ البته می‌توانید اطلاعات ضروری از این بخش‌ها را در جاهای دیگری از کتاب نقل کنید. برای مثال می‌توان بیان مسئله یا اهداف را به مقدمه کتاب اضافه کنید.

گام پنجم حتما برای کتاب خود یک پیشگفتار بنویسید. برای نوشتن پیشگفتار می‌توانید از اساتید خود نیز کمک بگیرید.

گام ششم اگر پس از نگارش پایان نامه اطلاعات جدیدی در حوزه تحصیلی خود کسب کرده‌‌اید که به پربارتر شدن کتابتان کمک می‌کند، حتما از آن‌‌ها بهره‌ بگیرید. همچنین در صورت امکان به منابع بیشتری در کتاب خود رجاع دهید.

گام هفتم متن کتاب را از هرگونه اطلاعات اضافی پاک کنید.

گام هشتم متن خود را برای بار آخر ویرایش کرده و به دست ناشر بسپارید.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات ندای کارآفرین می باشد