اخذ مجوز چاپ کتاب, اخذ مجوز کتاب, اخذ مجوز کتاب ارزان, استخراج کتاب, استخراج کتاب از پايان نامه, استخراج و چاپ کتاب, پخت غذا و دسر با کربوهیدرات پایین, تبديل پايان نامه به کتاب,تبدیل پایان نامه به کتاب, تبدیل پروژه به کتاب, تبدیل تز به کتاب, چاپ ارزان کتاب, چاپ دیجیتال کتاب, چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ محدود, چاپ سریع کتاب, چاپ کتاب انگلیسی, چاپ کتاب دانشگاهی,چاپ کتاب دیجیتال, چاپ کتاب رمان, چاپ کتاب سریع, چاپ کتاب شعر, چاپ کتاب فوری, چاپ کتاب کودک, خبر دکترا, خبر های دکتری, خدمات چاپ کتاب, دریافت شابک, دریافت فیپا, دریافت مجوز کتاب,قیمت چاپ کتاب, مراحل چاپ کتاب, هزینه چاپ کتاب شعر, هزینه های چاپ کتاب, هزینه ی چاپ کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

یکی از راه های افزایش بار علمی کشور ، تبدیل پایان نامه به کتاب است. بسیاری از نوآوری ها و پیشرفت های جوامع کنونی ، حاصل نگارش کتاب و مقالات علمی فرهیختگان آن جامعه است. با نشر کتاب خود می توانیم یافته های خود را در دسترس علاقه مندان قرار دهیم و نام خود را همیشه زنده نگه داریم.


بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد که متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکترا هستند باید از ارزش و امتیاز چاپ کتاب غافل نشوند. همچنین اساتید دانشگاهی در حال تبدیل وضعیت به اعضای هیات علمی دانشگاه می باشند می توانند رزومه ی خود را با تبدیل مقاله و پایان نامه خود به کتاب تقویت کنند. همچنین شما می توانید با تبدیل پایان نامه به کتاب چاپی ، نام خود را برای همیشه در کتابخانه ملی ثبت کنید و با این کار از سرقت علمی احتمالی یافته های خود جلوگیری نمائید.  علاوه بر آن ،  چاپ کتاب نشانگر تسلط و تخصص شما در رشته تحصیلیتان است که این کار می تواند در آینده شغلی شما بسیار تاثیر گذار باشد.

مراحل تبدیل و استخراج کتاب از پایان نامه 

1.ترجمه و گردآوری یا تالیف توسط نویسنده با در دست داشتن فایل وورد.

2.بعد از صفحه ارایی و تایپ معمولا ناشر اقدام به دریافت شابک از خانه کتاب یا اداره شابک می کند.

3.فهرست نویسی پیش از انتشار در کتابخانه ملی یا همان (فیپا).

4.دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

5.چاپ و صحافی بعد اتمام تمام مراحل اداری ( بعد از دریافت مجوز توسط ناشر می توان به چاپ کتاب اقدام نمود )

6.تحویل چند نسخه از کتاب جهت دریافت اعلام وصول به وزارت ارشاد. با دریافت وصول ، پروسه اداری چاپ یک کتاب پایان می پذیرد و اگر ناشر در آینده خواهان تجدید چاپ شود ، در صورتی که تغییراتی اعمال نشده باشد بدون سیر مراحل بالا این کار انجام می پذیرد و اگر ناشر تغییراتی را در محتوا و متن کتاب انجام دهد باید همه ی مراحل بالا دوباره پشت سر گذاشته شود.

اما انجام  تمام مراحل بالا برای افراد بی تجربه بسیار  زمان بر و پر هزینه خواهد بود. توصیه می شود در این کار حتما با یک ناشر قوی  همکاری کنید.

مراحل تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه

  • ارسال فایل پایان نامه به ایمیل موسسه
  • بررسی فایل و تبدیل کردن فایل پایان نامه به یک کتاب چاپی ( در این بخش عنوان پایان نامه تغییر می یابد ، پیش گفتار و مقدمه اضافه شده و چکیده حذف میگردد و …)
  • فایل آماده کتاب با نظر نویسنده آماده چاپ میشود.
  • در پایان ، کتاب در تیراژ دلخواه به چاپ خواهد رسید و از طریق پست به مشتری ارسال می گردد.

امتیاز پژوهشی تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب ، تالیف کتاب یا ترجمه کتاب یکی از بهترین راه های بهبود رزومه تحصیلی است. برای این کار در آزمون دکتری 4 امتیاز پژوهشی در نظر گرفته شده است. 

جدول نحوه ی محاسبه ی امتیازات پژوهشی در محاسبه دکتری سال 97

ردیف نوع فعالیت نحوه ارزیابی
1

1.مقالات علمی پژوهشی (داخلی و خارجی) مرتبط با رشته ی تحصیلی

2.گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

3.برگزیدگان در جشنواره علمی معتبر

22 امتیاز

-هر مقاله تا 7 امتیاز

-گواهی ثبت اختراع بین المللی تا 7 امتیاز و داخلی تا 5 امتیاز

-برگزیدگی داخلی تا 3 امتیاز و خارجی تا 7 امتیاز

2 مقلات علمی-ترویجی مرتبط با رشته تحصیلی 6 امتیاز هر مقاله تا 2 امتیاز مطابق ایین نامه ارتقا
3 مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر (داخلی یا خارجی ) 4 امتیاز خارجی تا 2 و داخلی تا 1 امتیاز
4 تالیف یا ترجمه ی کتاب مرتبط با رشته ی تحصیلی 4 امتیاز
5 کیفیت پایان نامه ی کارشناسی ارشد 4 امتیاز عالی تا 4 و بسیار خوب تا 2 نمره

با اینکه چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب امتیازی پایین تر از چاپ مقاله را دارد ، اما باید در نظر داشته باشید ؛ اساتید و داوران برای چاپ کتاب امتیاز ویژه ای برای این مورد در نظر می گیرند و دید بسیار مثبتی به داوطلب پیدا می کنند.